اطلاعاتی لازم برای آمادگی قبل از سفر

  سفر ها همواره سرگرم کننده می باشند . شما می توانید مکان های جدیدی را کشف کنید ، با افراد جدیدی ملاقات کنید ، چیز های جدید را امتحان کنید و حتی ممکن است کمی هم بتوانید که جستجو کنید . باید زمان مناسب را برای برنامه ریزی یک سفر پیدا کنید. با این حال ، آماده سازی مهم ترین بخش جهت یک سفر سرگرم کننده و بدون دردسر است . اگر کار های مقدماتی خود را به درستی انجام دهید ، می توانید همان طور که می خواهید سفر خوبی را داشته باشید و هنگامی که در سفر هستید ، به همان اندازه که می خواستید طبق برنامه جلو بروید . در این جا مواردی وجود دارد که باید جهت پاسخ دادن به سوال  چگونه برای یک سفر عالی آماده شویم ، به خاطر بسپارید .

   

  خیلی زیاد از بودجه خود خرج نکنید ، ممکن است در آینده هزینه های ضروری داشته باشید :

  افراد عاقل می گویند که همیشه یک چیز اضافی برای یک روز بارانی داشته باشید و این به معنای آوردن چتر نیست ! ما سخت گیر نیستیم ، اما باید در مورد بودجه خود سخت بگیرید ، همچنین همیشه نیاز دارید که پول نقد به همراه خود داشته باشید . بسیاری از اتفاقات غیر منتظره می تواند اتفاق بیفتد در حالی که در سفر هستید . ممکن است ماشین شما خراب شود ، شاید نیاز باشد که یک شب اضافه تر در سفر بمانید و غیره . شما همچنین باید کارت اعتباری خود را همراه خود بیاورید. اطمینان حاصل کنید که کارت در هر کجا که می خواهید همراه شما خواهد بود .

   

  هنگامی که بچه های را با خود به سفر می آورید ، چند اسباب بازی همراه خود بیاورید :

  رفتن به یک سفر با فرزندان کوچک برای بسیاری از والدین یک چالش است . آن ها حساس و ضعیف هستند . با همراه داشتن اسباب بازی های مورد علاقه آن ها و برخی از بازی های تخته ای می توانید آن ها را سرگرم کنید . در ادامه این مورد از مطلب چگونه برای یک سفر عالی آماده شویم باید گفت که همچنین داشتن لوله های حبابی ارزان قیمت ، آن ها را برای ساعت های طولانی سرگرم می کند .

   

  لوازم جانبی اصلی را فراموش نکنید :

  از آن جا که شما در یک سفر هوایی هستید ، چراغ مسافرتی در  مسافرت های هوایی کاربردی ندارد . شما می توانید لوازم جانبی ضروری مانند کیف دستی ، بطری های آب ، آداپتور ، چراغ قوه ، باتری ، لپ تاپ و اجاق قابل حمل را به همراه خود داشته باشید . از دستمال مرطوب و دستمال توالت استفاده خوبی داشته باشید و تهیه داروهای تجویز شده به مقدار کافی را فراموش نکنید .

   

  حتماً همه موارد ضروری را همراه خود بیاورید :

  حتما همه موارد لازم را همراه خود بیاورید . بیمه مناسب را ترتیب دهید و مطمئن شوید که تمام مدارک سفر خود را در یک کیسه ضد آب دارید . لباس های بدون چین و چروک را با دقت انتخاب کنید و مطمئن شوید که می توانید آنها را مرتب کرده و مطابقت دهید . بسته به جایی که می خواهید بروید ، فقط دو مجموعه کفش تهیه کنید که صندل یکی از آن ها باشد .

   

   

  قبل از سفر ، بدن و ذهن خود را جهت آماده کنید :

  حتما استراحت زیادی داشته باشید تا در شرایط اوج بدنی خود قبل از سفر قرار بگیرید . سفر سرگرم کننده است ، اما همچنین خسته کننده هم است . شما نمی خواهید با یک سیستم ایمنی بدن ضعیف به خطر بیفتید و بیمار شوید ، که این مورد می تواند همه چیز را خراب کند . قبل از سفر طولانی یک معاینه کامل جسمی انجام دهید و چراغ سبز را از پزشک خود بگیرید ، به خصوص اگر وضعیت خاص پزشکی دارید .

   

   جهت سفر با هواپیما ، به موقع در فرودگاه باشید و بلیط و مدارک را با خود بیاورید:

  این ممکن است واضح به نظر برسد ، اما اگر برای رسیدن به نقطه شروع سفر خود باید با هواپیما سفر کنید ، نباید که پرواز خود را از دست ندهید . شب قبل کیف های خود را بسته بندی کرده و به خود زمان زیادی بدهید تا به فرودگاه بروید . بلیط های خود را فراموش نکنید !

   

  در پاسخ به این پرسش که چگونه برای یک سفر عالی آماده شویم و جهت تهیه بلیط هواپیما شما می توانید که به سایت www.halaparvaz.ir مراجعه کنید .

   

  یافتن یک هتل مقرون به صرفه اما دلپذیر :

  قبل از دریافت بهترین پیشنهادات ، اقامت خود را برای هر یک از توقف های برنامه ریزی شده خود رزرو کنید . شما می توانید موارد آنلاین را در موضوع چگونه برای یک سفر عالی آماده شویم بررسی کنید . پیدا کردن اردوگاه های مناسب برای سفر شما خوب است .

   

  در آخر باید گفت که سفر همواره سرگرم کننده است زیرا مملو از تجربیات است و این بدان معنا می باشد که شما باید همه چیز را به فرصت تبدیل کنید . شما همواره انتظار بهترین ها را دارید اما باید برای بدترین حالت هم آماده باشید . به این ترتیب ، یک سفر خوب خواهید داشت که می توانید آن را تا آخر عمر به خاطر بسپارید .

  مطالب مرتبط:

  سفر های بعد کرونا را چگونه برنامه ریزی کنیم .

  چگونه و چه موقع ارزانترین بلیط هواپیما را خرید کنیم

  آشنایی با سه نکته مهم در خرید بلیط هواپیما

  انتخاب وسیله نقلیه ، سفری بی دغدغه با بلیط ارزان هواپیما


  خرید بلیط هواپیما

  بدلیل گذشت 15 دقیقه از زمان آخرین بروز رسانی باید جستجوی خود را تکرار نمایید.


  جستجوی جدید
  ×

  راهنمای نصب اپلیکیشن iOS

  English العربی

  1. در مرورگر سافاری در نوار پایین همین صفحه این دکمه را فشار دهید :

  2.در منو باز شده ردیف پایین را به سمت چپ بکشید (در iOS13 به سمت بالا بکشید) و این دکمه را فشار دهید :

  3. در بالای صفحه این دکمه را فشار دهید :

  4. پس از بستن مرورگر، آیکون اپلیکیشن به گوشی شما اضافه شده و آماده استفاده میباشد.

  1.في أسفل متصفح Safari ، انقر فوق :

  2.في القائمة المنبثقة ، اسحب الصف السفلي إلى اليسار (iOS13 اسحب إلى أعلى) واضغط على هذا الزر:

  3. في الجزء العلوي من الشاشة ، اضغط على هذا الزر:

  4. بعد إغلاق المتصفح ، أيقونة التطبيق على الهاتف لقد أضفت وجاهزة للاستخدام.

  1. In the toolbar on the bottom of the Safari browser, click on :

  2. Select the :

  3. In the next step, in the top right corner, click on :

  4. A shortcut of the app will appear on your home screen, and the app is ready to use.